Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podmínky účasti

 

Podmínky účasti na M MSKS dle IPO3 v roce 2017:

1. Získat min. počet 240 bodů na VZ MSKS, VZ ČKS, MM MSKS, M ČKS, M ČR plemen, MS FCI, MS plemen, na CACITu konaném dle IPO3 v roce 2016 a 2017. V každém oddíle musí být dosaženo min. 70 bodů. Je třeba společně s přihláškou zaslat i výsledkovou listinu ze soutěže, kde byl splněn limit. Tito závodníci mají přednost před závodníky, kteří splní podmínky na zkoušce.
 
2. Získání minimálně 240 bodů při splnění zkoušky IPO3 v roce 2016 a 2017. Je třeba zaslat společně s přihláškou Potvrzení o vykonané zkoušce, kde byl splněn limit. O zařazení do seznamu závodníků rozhoduje datum přijetí přihlášky.
 
3. Psovod se mistrovství může zúčastnit jen s jedním psem.
 
Mistrovství MSKS dle IPO 3 se může zúčastnit max.45 závodníků je-li pořádáno jako dvoudenní a max.30 závodníků, je-li pořádáno jako jednodenní. Přednost mají závodníci, kteří splní požadovaný limit pro účast na M MSKS dle bodu 1.
 

 

Podmínky účasti  na M MSKS dle IPO1 v roce 2017:
Složená zkouška IPO 1. Spolu s přihláškou zaslat potvrzení o vykonané zkoušce.
Startovat mohou jen psi s PP, maximálně složená zkouška prvního stupně (NZŘ, MZŘ), platí složená zkouška IPO 1.
 
Při sestavování žebříčku startujících má přednost start v kategorii IPO 3. IPO 1 je jako doplňující kategorie. U kategorie IPO 3 se bude tvořit žebříček z dosažených bodů. U IPO 1 se bude žebříček sestavovat dle data došlých přihlášek, podmínkou je zároveň zaplacené startovné.