Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv 2013

 

 

Odkazy na další fotografie:

http://jrt-roxy.rajce.idnes.cz/7.10.2013_-_Mezinarodni_mistrovstvi_MSKS_-_2._zavodni_den/

 

http://jrt-roxy.rajce.idnes.cz/6.10.2013_-_Mezinarodni_mistrovstvi_MSKS_-_vyhlaseni_vitezu/

 

Odkaz na fotky z losování a z prvního dne závodu:

http://jrt-roxy.rajce.idnes.cz/5.10.2013_-_Mezinarodni_mistrovstvi_MSKS_-_losovani%2C_slavnostni_zahajeni_a_1._zavodni_den/

 
Výsledky:
 
IPO 3
 
1. místo - Mgr. Hana Radovesnická - Fany Ben - Ju
2. místo - Kateřina Krejčí - Abba z Lanštorfa
3. Jiří Mach - Jenny Anrebri
Nejlepší stopa - Mgr. Hana Radovesnická - Fany Ben - Ju
Nejlepší poslušnost - Zdeněk Skokan - Falk Zde - Sko
Nejlepší obrana - Mgr. Hana Radovesnická - Fany Ben - Ju
Mistr MSKS - Mgr. Hana Radovesnická - Fany Ben - Ju
Nejúspěšnější německý ovčák - Mgr. Hana Radovesnická - Fany Ben - Ju
 
Zadané tituly:
Mgr. Hana Radovesnická - Fany Ben - Ju - CACIT, CACT
Kateřina Krejčí - Abba z Lanštorfa - CACT
Renata Angelovová Machová - Tobiáš Anrebri , res.CACIT,
res. CACT
 
IPO 1
 
1. místo - Josef Šesták - Cyclon Olbramovický kvítek
2. místo - Jaroslav Josefík - Urry Majorův háj
3. místo - Dušan Bankovič - Cora z Michalkinej záhrady

 

IPO 3

 

Kat.č.
Jméno psovoda
Jméno psa
S
P
O
Celkem
Pořadí
1.
Pecinová Dana
Nestor de Alphaville Bohemia
81 
 75
 91
 247
 14.
2.
Žišková Šárka
Brita Király Puszta
 63
 70
 77
 210
 18.
3.
Radkovič František
Tarra z Daskonu
 xx
 64
 disk.
 disk.
 
4.
Krátká Eva
Vrisco Niox
 23
 90
 85
 198
 19.
5.
Studený Roman
Beryl ze Srnčího vrchu
 91
 79
 86
 256
 9.
6.
Tomková Ivana
Irbi Vikar
 96
 76
 82
 254
 10.
7.
Volek Zdeněk
Abba Al Proffesore
 88
 96
 84
 268
 6.
8.
Nosková Ludmila
Vitto Niox
 
 79
 disk.
 
 
9.
Venhauer Jaroslav
Congo Jirka
 79
 87
86 
 252
 12.
10.
Cvinger Tomáš
Yankee ze Stříbrného kamene
 75
84 
 90
 249
 13.
11.
Nemravová Petra
Okim u Alfréda
 90
 83
 84
 257
 8.
12.
Radovesnická Hana Mgr.
Fany Ben - Ju
 98
 92
 94
 284
 1.
13.
Molák Tomáš
Brego Allegro Contabile
 90
 89
 75
 254
 11.
14.
Kratochvíl Ludvík
Aron Meggar Bohemia
 22
 xx
 xx
 odst.
 
15.
Kalliontzis Christos
Dyk Ir - Sed
 94
 83
 81
 258
 7.
16.
Koudela Jiří
Benji Felones
 70
 83
84 
 237
 17.
17.
Skokan Zdeněk
Falk Zde - Sko
 90
 97
 84
 271
 5.
18.
Ptáčníková Michaela
Akyra z Atarova sadu
 2
 95
 82
 179
 21.
19.
Kraus Lukáš
Bady Anilorak
 2
 96
 82
 180
 20.
20.
Angelovová Machová Renata
Tobiáš Anrebri
 91
 94
90 
275 
 4.
21.
Mach Jirka
Jenny Anrebri
92 
 90
 93
 275
 3.
22.
Petrášek Václav
Kendy Duffmar
 4
 90
 81
 175
 22.
23.
Kaskounová Martina
Drago Denbrix
 xx
 xx
 xx
 xx
 
24.
Poljaková Eva MUDr.
Clea Malimit
 
 54
disk. 
 disk.
 
25.
Šilhavý Luděk
Harlequin Gumby
 5
 77
 85
 167
24.
26.
Krejčí Kateřina
Abba z Lanštorfa
 95
 91
92 
 278
 2.
27.
Fuksa Radek
Romko Favory Cross
 6
 83
 82
 171
 23.
28.
Tomek Jiří
Ares Daches
 86
 76
 81
 243
 16.
29.
Pavlištová Klára
Axel z Olomoucké pevnůstky
 xx
 xx
 xx
 xx
 
30.
Pospíšilová Radmila
Chelsey Vikar
73 
 94
 77
 244
 15.

 

IPO 1

 

Kat.č.
Jméno psovoda
Jméno psa
S
P
O
Celkem
Pořadí
1.
Hrochová Karolína
Bria Od hanácké hory
 74
 80
 disk.
 disk.
 
2.
Mráček Radek
Chegar Námořník
 86
 70
 disk.
 disk.
 
3.
Josefík Jaroslav
Urry Majorův háj
 83
 84
93 
 260
 2.
4.
Nečasová Vendula
Bacardi Hexer
 72
 80
 89
 241
 4.
5.
Šesták Josef
Cyclon Olbramovický kvítek
 84
 96
 87
 267
1. 
6.
Bankovič Dušan
Cora z Michalkinej záhrady
 94
 81
 78
 253
3. 
7.
Mouková Hana
Bonny –Lee Savona Dero
 xx
xx 
xx 
xx 
 

 

 

Sponzoři 2013:

 

hst.jpg

 

 

 

scucka.jpg 

 

 

gappay_logo.jpg

 

 

 

 

banner_cz-1-.thumb-485x61.jpg

 

 

 

canis.jpg

 

 

delikan.jpg